Битва Ліверпуля та Роми увійшла в історію Ліги чемпіонів

Півфінал Ліги чемпіонів, в якому зустрілись англійський Ліверпуль та італійська Рома, став найрезультативнішим в історії турніру.

За два матчі команди забили 13 м’ячів (7:6 на користь Ліверпуля), повідомляє Opta. У жодній півфінальній дуелі раніше не забивали стільки голів.

Крім того, Ліверпуль повторив рекорд за кількістю голів у двох півфінальних матчах, забивши сім голів. У 2013 році Баварії перемогла Барселону із загальним рахунком 7:0.

Велика битва Ліверпуля та Роми

Перший матч на Туманному Альбіоні виграла команда Юргена Клоппа з рахунком 5:2, тому Ромі треба було забивати мінімум три голи і не пропускати.

До 25-й хвилині Ліверпуль вів у рахунку 1:2 після голів Садіо Мане і Джорджиньо Вейналдума. “Джаллороссі” зрівняти рахунок допоміг автогол Джеймса Мілнера. На перерву команди пішли з таким же рахунком.

У другій половині зустрічі англійці скинули оберти і віддали ініціативу господарям поля. Швидкий гол Едіна Джеко на 52-й хвилині повернув деяку інтригу матчу, але знову Ромі вдалося відзначитися лише на 86-й хвилині. Гарматний удар Раджі Наінгголана змусив повірити римлян у повторення дива у чвертьфіналі. На третій додатковій хвилині італійці заробили пенальті. І таким же сильним ударом Наінгголан оформив дубль і зробив рахунок 4:2. Але часу відігратися у господарів вже не було, а тому далі пройшов Ліверпуль, який переміг Рому з загальним рахунком 7:6!

Ліверпуль є п’ятиразовим переможцем Ліги чемпіонів. Востаннє англійська команда перемагала у найпрестижнішому клубному турнірі Європи у 2005 році. Тоді Ліверпуль відігрався після рахунку 0:3 на користь Мілана.

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві. Призовий фонд турніру у цьому році складає 1,3 млрд доларів.

Переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА братиме участь у Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об’єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.

Дивіться: огляд матчу Рома – Ліверпуль

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Реал зіграв внічию із Баварією та вийшов у київський фінал Ліги чемпіонів.