Мугуруса знищила Шарапову і позбавила Ролан Гаррос росіянок

Третя ракетка світу Гарбіньє Мугуруса розгромила у чвертьфіналі Ролан Гаррос росіянку Марію Шарапову з рахунком 6:2, 6:1. Іспанка витратила 1 годину та 12 хвилин для виходу у півфінал.

Мугуруса виконала 1 ейс, допустила 2 подвійні помилки і реалізувала 5 брейк-пойнтів з 10. На рахунку Марії одна подача навиліт, 6 подвійних і 1 брейк.

У півфіналі Гарбіньє Мугуруса битиметься з переможницею матчу Сімона Халеп – Анжелік Кербер.

Вчора інша росіянка Дарія Касаткіна з рахунком 6:3, 6:1 програла американці Слоан Стівенс. Таким чином, на в одиночному розряді Ролан Гаррос не залишилось представниць Росії.

Битва Мугуруса – Цуренко, яка не відбулась

Леся Цуренко у поєдинку 1/8 фіналу Ролан Гаррос зустрічалася з іспанкою Гарбінье Мугурусою. Але після двох геймів (Мугуруса повела 2:0) українка знялася з матчу, тому що отримала травму. Судячи з усього, у Цуренко були проблеми з ногою і тепер українка буде відновлюватися.

Шарапова майже так само пробилася до чвертьфіналу. Росіянка мала грати проти Серени Вільямс, але американка відмовилась від матчу в останній момент через травму.

Дивіться: Мугуруса перемогла на Ронал Гаррос у 2016 році

Як повідомляв портал Знай.Спорт, перша ракетка України Еліна Світоліна сенсаційно вилетіла з Ролан Гаррос.