Українець Безус забив курйозний гол у Бельгії

Український півзахисник Роман Безус забив дебютний гол у цьому сезоні за бельгійський Сент-Трюйден.

Сталося це на 17-й хвилині поєдинку проти Стандарда (3:2) в рамках 5-го туру Ліги Жюпіле Бельгії. Українець скористався грубою помилкою голкіпера суперників і влучив у порожні ворота з-за меж штрафного майданчика.

До речі, на 30-й хвилині Безус отримав жовту картку. А матч завершився з рахунком 3:2 на користь Стандарда, який програвав 1:2.

Зазначимо, це перший гол Романа Безуса в цьому сезоні в Бельгії.

Зірки УПЛ привітали з Днем незалежності України

Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека, тренер Арсеналу-Київ Фабріціо Раванелли, футболісти Динамо Томаш Кендзьора, Йосип Піваріч і Беньямін Вербич, Максим Тейшейра з Олімпіка, Сілас і Луїс Філіпе з Зорі, а також президент Прем’єр-ліги України Томас Грімм взяли участь у проекті FootballHub.

Всі вони прочитали по декілька слів твору Ліни Костенко на честь Дня незалежності України.

Юний українець-патріот

Юний український футболіст академії Барселони Родіон Калашников розповів, що хоче в майбутньому грати за збірну України.

“В 4,5 року влітку я вперше полетів на збір до Барселони. Батьки кажуть, що я там справив хороше враження, а місцеві весь час перепитували про мій вік. Думали, що я старше, дивувалися. Трохи пізніше я опинився в каталонському клубі Дамм. Він постійно грав проти великих команд, а на іграх завжди були скаути. І ось тепер я в Барселоні.

Мій контракт з “блаугранас” розрахований на два роки. Позиція поки не зрозуміла, мене вважають універсалом. Тренери будуть приймати рішення.

Кумирів у мене немає. Однак є ті, з кого беру приклад. На сьогоднішній день це Олександр Усик.

За чемпіонатом України стежитиму, коли там почнуть грати мої одноклубники з Дніпра 2008 або 2009 років народження.

Звичайно, в майбутньому хотілося б грати за збірну України”, – розповів Калашников Football.ua.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, батько Андрія Луніна прокоментував переїзд сина до Європи.