Збірна України з волейболу зробила суперкамбек у грі з Македонією

У македонському місті Скоп’є пройшов матч другого туру відбору до чоловічого чемпіонату Європи 2019 року з волейболу. Збірна Македонії приймала національну команду України.

Головний тренер українців Угис Крастіньш виставив на гру такий склад: Олексій Клямар (набрав у матчі 13 очок), Дмитро Теременко (14), Володимир Ковальчук (0), Ян Єрещенко (19), Максим Дрозд (3), Володимир Тевкун (15), Денис Фомін, Горден Брова (обидва ліберо) – стартовий склад. На заміну виходили – Владислав Діденко (1). Дмитро Виєцький (14), Юрій Семенюк (8).

Першу партію краще початку збірна України, повівши в рахунку 4:1. До середини сету наші хлопці утримували цю перевагу і навіть збільшили його 12:8. Однак потім гра вирівнялася і господарі майданчика зрівняли рахунок 14:14, а потім і вийшли вперед – 16:15. Далі гра йшла з перемінним успіхом аж до рахунку 23:23. А в кінцівці партії сильнішими виявилися македонські волейболісти 27:25.

Другий сет знову проходив у рівній боротьбі, але тут вже частіше вперед виходила збірна Македонії. Саме господарі майданчика повели в середині партії з перевагою в три очки – 16:13. Втім, незабаром українці не лише наздогнали суперника, а й повели 20:17. Але не надовго, через кілька хвилин на табло спортивної арени були цифри 20:20. І знову все вирішувалося в кінцівці сету – 26:24 на користь господарів майданчика.

Рівна гра була і в третій партії, де довгий час команди йшли врівень 9:9. Потім українці повели 12:9, але знову лише на кілька хвилин – 15:15. Далі була ще одна спроба гостей відірватися від суперників – 21:17, але македонці не здавалися 21:20. І все ж на цей раз збірна України довела сет до перемоги – 25:20.

У четвертому сеті спочатку краще грала збірна Македонії. Вона постійно була попереду, іноді доводячи свою перевагу до трьох – чотирьох очок 14:10, 17:14. Але наша команда проявила характер і спершу наздогнала суперників 18:18, а потім вийшла вперед 21:19. Тепер уже збірна України свого шансу не упустила і виграла 25:20.

Отже, доля матчу вирішувалася на тай-брейку. Зі старту господарі майданчика швидко пішли у відрив 6:2 і на зміну сторін команди пішли за рахунку 8:5. Однак наступні п’ять очок поспіль українці взяли 10:8. І далі наших хлопців вже було не зупинити – 13:9 і 15:12. Останнє очко подачею на виліт приніс команді Дмитро Теременко.

3:2 – вольова виїзна перемога збірної України

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи 2019 року. Чоловіки

Група F. 2 тур

Македонія – Україна – 2:3 (27:25, 26:24, 20:25, 20:25, 12:15)

В наступному турі 22 серпня збірна України в Запоріжжі буде приймати команду Угорщини.

Український плавець завоював друге золото чемпіонату Європи

Український плавець Михайло Романчук завоював “золото” на дистанції 800 метрів вільним стилем на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Глазго. Це вже третя медаль Романчука на цьому чемпіонаті.

Час Романчука – 7.42,96, який став національним рекордом. Другим подолав дистанцію італієць Грегоріо Пальтріньері (7.45,12), а третім фінішував німець Флоріан Веллброк (7.45,60).

Раніше Романчук виграв золото на дистанції 400 метрів вільним стилем, а також срібло в запливі на 1500 метрів.

Це історія: українець Говоров встановив світовий рекорд в плаванні

Український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав час 22,27 секунди. Таким чином, українець на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньос.

“Це історія! Я залишив в ній свій внесок. Я дійсно щасливий показати щось особливе”, – сказав Говоров після змагань.

На останньому чемпіонаті світу, який у 2017 році пройшов в Будапешті (Угорщина), Говоров виграв “бронзу”.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що українці здобули три нагороди на етапі Кубка світу з плавання.