Жаби обламали історичне досягнення Барселони

У передостанньому турі чемпіонату Іспанії Барселона сенсаційно програла футбольному клубу Леванте, прізвисько якого – “жаби”, з рахунком 5:4. Мрії каталонців зруйновано – вони так і не змогли протриматись без поразок у цьому розіграші Ла Ліги.

Барса нікому не поступалася у Прімері більше року і останнім кривдником каталонців стала Малага. У квітні 2017 року Сандро і Родрігес забили “синьо-гранатовим” по голу.

Барселона не пропускала п’ять м’ячів в одному матчі вже 15 років. Хет-триком у вчорашньому матчі відзначився форвард Леванте Еммануель Боатенг – він забивав на 9-й, 30-й і 49-й хвилинах.

Сезон без поразок поставив би Барселну Ернесто Вальверде в один ряд з Міланом Фабіо Капелло, Арсеналом Арсена Венгера та Ювентусом Антоніо Конте. Лише цим командам вдавалося відіграти національні чемпіонати без поразок. Але після програшу Леванту та вильоту у чвертьфіналі Ліги чемпіонів від Роми керівництво Барси, ймовірно, розпрощається з тренером.

Дивіться: огляд матчу Леванте – Барселона

Попередній матч з Вільярреалом

Футболісти Барселони вийшли на матч проти Вільярреала у незвичних футболках. На спинах гравців були написані жіночі імена.

Таким чином каталонці привітали своїх мам з Днем матері, який відзначається 13 травня. Сам матч Барса відіграла у традиційних футболках: на спинах Мессі та Іньєсти були їхні прізвища, а не імена Селія та Марі.

Барса обіграла Вільярреал з рахунком 5:1. Голи забивали Феліппе Коутіньо, Пауліньо, Ліонель Мессі та двічі – Усман Дембеле. Каталонці достроково стали чемпіонами Іспанії.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, матч Баварії спричинив скандал через жінку-арбітра.